氏名
該当トピック
該当文章 Že dolgo nisem vedel, kako naprej. Potem pa sem izvedel za center in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjev centru. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Sam sem preveril celoten postopek in vse uradne informacije so na voljo na tej povezavi: zdravljenje alkoholizma [url=zdravljenjealkoholizma.com]zdravljenje alkoholizma[/url]. Po prvem tednu sem začutil razliko. Če vi ali kdo od vaših bližnjih se sooča s to težavo - najboljša odločitev je poklicati. Srečno!
自由記入欄 (任意)