氏名
該当トピック
該当文章 Res je težko priznati si, da rabiš pomoč. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjevu. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Več o tem in o izkušnjah pacientov si lahko preberete neposredno na uradnem viru: odvajanje od alkohola [url=https://zdravljenjealkoholizma.com]odvajanje od alkohola[/url]. Zdaj sem že pol leta trezen in ponosen nase. Če kogarkoli, ki ga imate radi se sooča s to težavo - ne odlašajte. Vse se da, če hočeš.
自由記入欄 (任意)