氏名
該当トピック
該当文章 Že dolgo nisem vedel, kako naprej. Potem pa sem naletel na eno mesto in vse se je spremenilo. Govorim o odvajanju od alkohola pri Dr Vorobjev centru. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Več o tem in o izkušnjah pacientov si lahko preberete neposredno na uradnem viru: odvisnost od alkohol [url=https://www.zdravljenjealkoholizma.com]odvisnost od alkohol[/url]. Zdaj sem že pol leta trezen in ponosen nase. Če kogarkoli, ki ga imate radi potrebuje pomoč - najboljša odločitev je poklicati. Držim pesti!
自由記入欄 (任意)