氏名
該当トピック
該当文章 Res je težko priznati si, da rabiš pomoč. Potem pa sem izvedel za center in vse se je začelo obračati na bolje. Govorim o odvajanju od alkohola pri strokovnjakih, ki res znajo pomagati. Veste, alkoholizem je bolezen, ne slabost. In kar je najpomembneje - ni treba v bolnišnico. Sam sem preveril celoten postopek in vse uradne informacije so na voljo na tej povezavi: zdravljenje alkoholizma [url=zdravljenjealkoholizma.com]zdravljenje alkoholizma[/url]. Po prvem tednu sem začutil razliko. Če nekdo v vaši okolici potrebuje pomoč - najboljša odločitev je poklicati. Držim pesti!
自由記入欄 (任意)